CERTYFIKOWANI CZŁONKOWIE PTEEG!

Certyfikowani członkowie to absolwenci kursów gordonowskich oraz wykładowcy, których kompetencje polecamy.
Adamczuk Sylwia

 

Pedagog, muzykoterapeuta, harcmistrzyni. Współtwórczyni gordonowskich spektakli teatralnych dla dzieci. Prowadzi umuzykalnianie, terapię, szkolenia dla nauczycieli i naukę gry na instrumentach w oparciu o MLT prof. Gordona. Absolwentka kursów I i II stopnia oraz wielu warsztatów gordonowskich i terapeutycznych. 

Banaś Dorota

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale wychowanie muzyczne specjalizacja metodyka, skrzypek Filharmonii Zabrzańskiej, nauczyciel gry na skrzypcach oraz prowadząca zajęcia gordonowskie dla niemowląt i małych dzieci w Społecznym Ognisku Muzycznym w Chorzowie. W 2009 wraz z kolegami ze szkolnej ławy stworzyła zespół VIOLINDI wykonujący muzykę Irlandzką. Na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury podejmuje działania edukacyjno–muzyczne pod nazwą MALUCH i muzyka 

Bil-Traciłowska Alicja

Absolwentka kursu gordonowskiego I stopnia, animator, założycielka Kawiarni & Bawialni "Inna Bajka".

Gawryłkiewicz Jolanta

Prezes Fundacji Kreatywnej Edukacji i dyrektor placówek edukacyjnych Perpetuum Mobile; inicjator i wykonawca szerokiego spektrum działań z zakresu MLT; autorka wielu publikacji naukowych i edukacyjnych

prezentacja_youtube

Gawryłkiewicz Miłosz

Wykładowca akademicki, autor publikacji z zakresu MLT, prowadzi koncerty, warsztaty, wykłady.

Nauczyciel, aranżer, producent.

Współtwórca i realizator koncertów Smykowe Granie w Filharmonii Krakowskiej. Współtwórca i wykładowca kursów gordonowskich. Nauczyciel muzyki i współtwórca projektów w m.in. Niepublicznej Szkole Podstawowej Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji i w innych placówkach FKE.

prezentacja_youtube

Gawryłkiewicz Mirosława

 

Prezes PTEEG od 2010r.

 

mgr sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu; wykładowca UKW-Bydgoszcz (Zakład Kreatywnej Edukacji Dziecka), autorka wielu piosenek, melobajek, płyt, książek dla dzieci i nauczycieli.

Od 1996 r. wiceprezes PTEEG, od 2010 prezes PTEEG; 

prezentacja_youtube

Goleń Paweł

Muzyk - kontrabasista, polonista, animator gordonowski, terapeuta działający na terenie Warszawy i nie tylko.

Guz Jarosław 

 

mgr pedagogiki, pedagog specjalny; Mobilny Gabinet Diagnozy i i Terapii Pedagogicznej " NUTKA"; 

Kunce Magdalena

Mgr psychologii (Uniwersytet SWPS w Warszawie).

Solistka Teatru Muzycznego w Lublinie; prowadzi zajęcia gordonowskie w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym w Pałacu Szustra w Warszawie.

Grabska Małgorzata

Dyrygent chóralny, absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki kształcenia słuchu i audycji muzycznych na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a także Studium Carla Orffa przy tej uczelni.

Nauczycielka muzyki, założycielka i dyrygent Chóru Kameralnego Adoramus w Grodzisku Mazowieckim. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa C. Orffa.

Zajęcia umuzykalniające wg teorii Gordona prowadzi w Książenicach i Grodzisku Mazowieckim. 

Majchrzak Kinga Justyna

 

 

Narodowy Instytut Chopina

prezentacja youtube

Mickiewicz Wojciech

 

 

mgr sztuki, właściciel firmy edukacyjnej Smart Kids Wojciech Mickiewicz

Medvedova Martina

 

 

 

 

mgr sztuki, muzyk, nauczyciel.

Pracuje w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego

Myca Grzegorz

 

 

 

nauczyciel muzyki w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia

Olchowik Żaklina

 

 

 

Wokalistka, skrzypaczka, chórzystka, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci - BOBOBIT - Łomża.

Polak Urszula

mgr sztuki, dyrygent chóralny, nauczyciel rytmiki. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, kursów gordonowskich I i II stopnia oraz wielu warsztatów gordonowskich. Prowadzi szkolenia metodyczne dla nauczycieli, zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Ponadto uczy dzieci grać na fortepianie według metody Music Moves for Piano, opartej na gordonowskiej MLT.

Pazur Barbara

 

 

pracownik naukowo-dydaktyczny UMCS

Sandecka Ewelina

 

 

Absolwentka Escuela Superior de Musica Reina Sofia Madryt, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci wg teorii E.E. Gordona.

Szlązak Agata

 

 

mgr sztuki

Wałecka Ewa

 

 

Ewa Wałecka
Koncertująca skrzypaczka i wokalistka oraz pedagog. Ukończyła UMFC na wydziale instrumentalno-pedagogicznym. Związana z Domem Kultury Dorożkarnia i Fundacją Muniania. gordonki.warszawa@gmail.com

Stępkowski Przemysław

Muzyk samouk, pedagog, absolwent filologii na UW w Warszawie i UMCS w Lublinie, gra przede wszystkim na instrumentach strunowych: gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej, mandolinie, charango, ukulele, lutni, basetli, kontrabasie i na cymbałach wileńskich. Prowadzi zajęcia gitary i ukulele w różnych grupach wiekowych.Prowadzi razem z żoną, Marią, zajęcia umuzykalniające dla małychdzieci w wielu placówkach na terenie Ełku oraz w Olecku iWęgorzewie. Jako instruktor muzyki tradycyjnej uczestniczył w wieluprojektach. Obecnie jest kompozytorem, aranżerem oraz instruktorem zespołów folkowych Trzy Czwarte oraz kapeli dziecięcej Bum CykCyk, które zdobyły wiele ważnych nagród na polu promowania muzyki polskiej i tradycyjnej, w tym I Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Jezioranach w 2017. Zanim poświęcił się edukacji muzycznej małych dzieci i młodzieży, komponował i był muzykiem w dwóch zespołach Tygiel Folk Banda i Dobroto. Na co dzień mąż i tata czwórki dzieci: Filipa, Lidki, Sary i Szymonka. 

Trudzińska Marta

 

 

Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, certyfikowany instruktor gordonowski I stopnia. Twórczyni grupy Kreaktywni.

prezentacja_youtube

Wicher Natalia

 

 

absolwentka kursu gordonowskiego I st. 

 
 
Wrona Marta 

Marta Wrona: kulturoznawca, muzykolog, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci, specjalista ds. edukacji w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina. Współpracująca z Polskim Radiem Chopin, Teatrem Wielkim - Operą Narodową w Warszawie, Szkołą Muzyczną Music&You w Markach. Prowadząca zajęcia umuzykalniające oparte na teorii uczenia się muzyki w Cambridge (UK) 

Kontakt martawrona.music@gmail.com

prezentacja_youtube

Zębaty Monika

 

 

 

Ukończyła kursy I i II stopnia audiacja wstępna i właściwa organizowane przez PTEEG. Pracuje w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie.

prezentacja_youtube

Zygmunt Katarzyna

 

 

 

Ukończyła Szkołę Muzyczną II st. na Wydziale Piosenki (ul. Bednarska w Warszawie), pracuje w placówkach edukacyjnych.

TELEFON

+48604103182

+48602466347

EMAIL
PRACUJEMY

Pon. - Pt. 8-16

Ponad 20 lat doświadczeń

realizujemy projekty w Polsce i za granicą

Nasze projekty
ODWIEDŹ NAS

Ul. Chopina 28, 85-092 Bydgoszcz

  • Facebook Social Icon

© 2023 by Dr. Repair. Proudly created with Wix.com