CERTYFIKOWANI CZŁONKOWIE PTEEG!

Certyfikowani członkowie to absolwenci kursów gordonowskich oraz wykładowcy, których kompetencje polecamy.
podkowa_lesna_2016_3733.jpg
Adamczuk Sylwia

Pedagog, muzykoterapeuta, harcmistrzyni. Współtwórczyni gordonowskich spektakli teatralnych dla dzieci. Prowadzi umuzykalnianie, terapię, szkolenia dla nauczycieli i naukę gry na instrumentach w oparciu o MLT prof. Gordona. Absolwentka kursów I i II stopnia oraz wielu warsztatów gordonowskich i terapeutycznych. muzycznakaruzela.pl 

sylwia@muzycznakaruzela.pl 504329433

Banaś Dorota

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale wychowanie muzyczne specjalizacja metodyka, skrzypek Filharmonii Zabrzańskiej, nauczyciel gry na skrzypcach oraz prowadząca zajęcia gordonowskie dla niemowląt i małych dzieci w Społecznym Ognisku Muzycznym w Chorzowie. W 2009 wraz z kolegami ze szkolnej ławy stworzyła zespół VIOLINDI wykonujący muzykę Irlandzką. Na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury podejmuje działania edukacyjno–muzyczne pod nazwą MALUCH i muzyka 

Bil-Traciłowska Alicja

Absolwentka kursu gordonowskiego I stopnia, animator, założycielka Kawiarni & Bawialni "Inna Bajka".

Gawryłkiewicz Jolanta

Prezes Fundacji Kreatywnej Edukacji i dyrektor placówek edukacyjnych Perpetuum Mobile; inicjator

i wykonawca szerokiego spektrum działań z zakresu MLT; autorka wielu publikacji naukowych

i edukacyjnych.

Gawryłkiewicz Miłosz

Wykładowca akademicki, autor publikacji z zakresu MLT, prowadzi koncerty, warsztaty, wykłady.

Nauczyciel, aranżer, producent.

Współtwórca i realizator koncertów Smykowe Granie w Filharmonii Krakowskiej. Współtwórca i wykładowca kursów gordonowskich. Nauczyciel muzyki i współtwórca projektów w m.in. Niepublicznej Szkole Podstawowej Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji i w innych placówkach FKE.

Gawryłkiewicz Mirosława

 

Prezes PTEEG od 2010r.

 

mgr sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu; wykładowca UKW-Bydgoszcz (Zakład Kreatywnej Edukacji Dziecka), autorka wielu piosenek, melobajek, płyt, książek dla dzieci i nauczycieli.

Od 1996 r. wiceprezes PTEEG, od 2010 prezes PTEEG; 

Goleń Paweł

Muzyk - kontrabasista, polonista, animator gordonowski, terapeuta działający na terenie Warszawy i nie tylko.

Guz Jarosław 

 

mgr pedagogiki, pedagog specjalny; Mobilny Gabinet Diagnozy i i Terapii Pedagogicznej " NUTKA"; 

Jagodzińska-Fabisiak Barbara

 

Muzyk, pedagog, organizator koncertów, wiceprezes Fundacji Camerata Varsovia. Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej oraz Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Absolwentka kursów gordonowskich I i II stopnia. Nauczycielka muzyki w szkołach muzycznych i ogólnokształcących. Autorka projektu MeloMaluchy MeloKoncerty - zajęć umuzykalniających dzieci w wieku do 3 lat i koncertów rodzinnych w Warszawie. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

mail: melozajecia@gmail.com telefon: 603805901

Kunce Magdalena

Mgr psychologii (Uniwersytet SWPS w Warszawie).

Solistka Teatru Muzycznego w Lublinie; prowadzi zajęcia gordonowskie w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym w Pałacu Szustra w Warszawie.

Grabska Małgorzata

Dyrygent chóralny, absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie oraz studiów podyplomowych z pedagogiki kształcenia słuchu i audycji muzycznych na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a także Studium Carla Orffa przy tej uczelni.

Nauczycielka muzyki, założycielka i dyrygent Chóru Kameralnego Adoramus w Grodzisku Mazowieckim. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa C. Orffa.

Zajęcia umuzykalniające wg teorii Gordona prowadzi w Książenicach i Grodzisku Mazowieckim. 

Majchrzak Kinga Justyna

 

 

Kinga Justyna Majchrzak

muzykolog, animator kultury, muzykoterapeuta

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina,

Fundacja Mamy Wołomin

Kontakt: tarkamusic@gmail.com

Mickiewicz Wojciech

 

 

mgr sztuki, właściciel firmy edukacyjnej Smart Kids Wojciech Mickiewicz

Medvedova Martina

 

 

 

 

mgr sztuki, muzyk, nauczyciel.

Pracuje w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego

Myca Grzegorz

 

 

 

nauczyciel muzyki w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia

Nowakowska Ewelina

 

 

 

muzyk, logopeda, absolwientka kursu I st. Improwizuję czyli audiuję.

Olchowik Żaklina

 

 

 

Wokalistka, skrzypaczka, chórzystka, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci - BOBOBIT - Łomża.

Polak Urszula

mgr sztuki, dyrygent chóralny, nauczyciel rytmiki. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, kursów gordonowskich I i II stopnia oraz wielu warsztatów gordonowskich. Prowadzi szkolenia metodyczne dla nauczycieli, zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Ponadto uczy dzieci grać na fortepianie według metody Music Moves for Piano, opartej na gordonowskiej MLT.

Pazur Barbara

 

 

pracownik naukowo-dydaktyczny UMCS

Sandecka Ewelina

 

 

Absolwentka Escuela Superior de Musica Reina Sofia Madryt, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci wg teorii E.E. Gordona.

Szlązak Agata

 

 

mgr sztuki

Wałecka Ewa

 

 

Ewa Wałecka
Koncertująca skrzypaczka i wokalistka oraz pedagog. Ukończyła UMFC na wydziale instrumentalno-pedagogicznym. Związana z Domem Kultury Dorożkarnia i Fundacją Muniania. gordonki.warszawa@gmail.com

Stępkowski Przemysław

Muzyk samouk, pedagog, absolwent filologii na UW w Warszawie i UMCS w Lublinie, gra przede wszystkim na instrumentach strunowych: gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej, mandolinie, charango, ukulele, lutni, basetli, kontrabasie i na cymbałach wileńskich. Prowadzi zajęcia gitary i ukulele w różnych grupach wiekowych.Prowadzi razem z żoną, Marią, zajęcia umuzykalniające dla małychdzieci w wielu placówkach na terenie Ełku oraz w Olecku iWęgorzewie. Jako instruktor muzyki tradycyjnej uczestniczył w wieluprojektach. Obecnie jest kompozytorem, aranżerem oraz instruktorem zespołów folkowych Trzy Czwarte oraz kapeli dziecięcej Bum CykCyk, które zdobyły wiele ważnych nagród na polu promowania muzyki polskiej i tradycyjnej, w tym I Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Jezioranach w 2017. Zanim poświęcił się edukacji muzycznej małych dzieci i młodzieży, komponował i był muzykiem w dwóch zespołach Tygiel Folk Banda i Dobroto. Na co dzień mąż i tata czwórki dzieci: Filipa, Lidki, Sary i Szymonka. 

Trudzińska Marta

 

 

Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, certyfikowany instruktor gordonowski I stopnia. Twórczyni grupy Kreaktywni.

Wicher Natalia

 

 

absolwentka kursu gordonowskiego I st. 

 
 
Wrona Marta 

Marta Wrona: kulturoznawca, muzykolog, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających dla niemowląt i małych dzieci, specjalista ds. edukacji w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina. Współpracująca z Polskim Radiem Chopin, Teatrem Wielkim - Operą Narodową w Warszawie, Szkołą Muzyczną Music&You w Markach. Prowadząca zajęcia umuzykalniające oparte na teorii uczenia się muzyki w Cambridge (UK) 

Kontakt martawrona.music@gmail.com

 
 
Urszula Zatorska

Jestem nauczycielem muzyki w przedszkolu "Źródło" w Krakowie od 12 lat. Ukończyłam szkołę muzyczną II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie w klasie gitary. Interesuje się śpiewem liturgicznym, wiele lat śpiewałam w chórze.

Kontakt: ulazatorska@gmail.com

Zębaty Monika

 

 

 

Ukończyła kursy I i II stopnia audiacja wstępna i właściwa organizowane przez PTEEG. Pracuje w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie.  Mail: monize@poczta.fm

Zygmunt Katarzyna

 

 

 

Ukończyła Szkołę Muzyczną II st. na Wydziale Piosenki (ul. Bednarska w Warszawie), pracuje w placówkach edukacyjnych.

0A96D663-4A47-4102-9014-538777EB5C01.hei